Küpsised

www.andromeda.ee veebileht kasutab küpsiseid. Meie teenuseid kasutades nõustute sellega, et kasutame küpsiseid.

Mis on küpsised?

Küpsised on väikesed tekstifailid, mida külastatavad veebilehed paigaldavad teie arvutisse. Küpsised saadavad veebilehele informatsiooni, et ära tunda seadeid ja eelistusi. Neid kasutatakse laialdaselt, et tagada veebilehtede tõhusam töö ning anda infot külastajate eelistuste kohta.

Miks me neid kasutame?

Küpsised on vajalikud, et te saaksite kasutada kõiki veebilehe funktsioone. Samuti võimaldab küpsiste kasutamine muuta veebilehe töö tõhusamaks ja seeläbi pakkuda paremat veebilehe sirvimise kogemust. Näiteks jätavad küpsised meelde keele eelistuse. See võib muuta teie järgmise külastuse lihtsamaks ning mugavamaks.
Kasutame küpsiseid ka selleks, et jälgida veebilehe kasutusstatistikat ja veebilehel tehtavaid toiminguid. Saadud infot kasutatakse veebilehe kasutusmugavuse ja sisu parandamiseks.

Milliseid küpsiseid me kasutame?

Hädavajalikud küpsised
Need küpsised on veebilehe lahutamatu osa, milleta veebileht korralikult ei tööta. Need võimaldavad meie veebilehel ringi liikuda ja kasutada selle põhifunktsioone. Näiteks võimaldavad need luua kasutajakontot, võimaldavad sisselogimist. Hädavajalike küpsiste blokeerimisel ei tööta veebileht korralikult.
Funktsioonide kasutamist hõlbustavad küpsised
Need küpsised võimaldavad veebilehel meelde jätta teie tehtud valikud nagu keel ning seeläbi pakkuda täiustatud ja isikustatud funktsioone.
Veebilehe sooritust jälgivad küpsised
Need küpsised koguvad teavet selle kohta, kuidas ja kui palju külastajad veebilehte kasutavad. Seda teavet kasutatakse üksnes veebilehe arendamiseks.
Sihtrühma- ehk reklaamküpsised
Need küpsised koguvad andmeid teie sirvimisharjumuste kohta, mis omakorda võimaldab veebilehel esitada teie huvidele vastavat reklaamisisu.
Kolmandate osapoolte küpsised
Veebilehed võivad muuhulgas sisaldada elemente (partnerite veebilehtede sisu või lingid), mis salvestavad küpsiseid kolmanda isiku nimel. Kahjuks puudub meil kontroll nende küpsiste üle. Nende puhul peaksite vaatama kolmanda osapoole küpsiste nimekirja, kust leiate põhjalikumat infot.

Kuidas hallata küpsiste seadeid?

Enamik veebibrausereid võimaldavad kontrolli küpsiste üle brauseri enda seadete kaudu. Küpsiste kustutamiseks või blokeerimiseks peate seega muutma oma veebibrauseri seadeid.
Küpsiste blokeerimisel peate arvestama, et kõik veebilehe funktsioonid ei pruugi olla enam kasutatavad.
Et saada rohkem teavet küpsiste kohta, sealhulgas nägemaks, millised küpsiseid on teie arvutisse salvestatud ning kuidas neid hallata või kustutada, külastage www.allaboutcookies.org või www.youronlinechoices.com/ee.

Tagasi pealehele.